Rüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cad.No:39 D:48 Hasoğlu Plaza Beykoz
(0216) 324 33 33 info (@) turnak.com.tr

Turnak Hakkında

1977 yılında Mersin'de kurulan TURNAK küçük bir yerel nakliye şirketinden büyüyerek, günümüzde Türkiye'nin tum şehirlerinden Global bazda Full Lojistik Servis vererek piyasanın önünde kalabilecek hızda büyümeyi ve yatırım yapmayı başarmış bulunuyoruz.

Deneyimli kadromuz ve ileri bilgisayar sistemimiz müşterilerimize sektörün en kapsamlı hizmet paketini sağlamaktadır. TURNAK'ın dikey olarak entegre olmuş lojistik ağı rekabetçi tarifelerden navlun birleştirilmesi, kargo yönetimi, hava, deniz ve kara nakliyesi, forwarding (nakliye acenteciliği), ambarlama ve dağıtım hizmeti sunmaktadır.  IATA üyesi olmamız bize kargolarımızı uçak yolu ile dünyanın her tarafına ulaştırabilme avantajı sağlamaktadır.

TURNAK aynı zamanda, büyük boyutlu ve yüksek ağırlıklı kargo taşımacılığı, navlun elleçleme, iç ulaşım ve dünyadaki bütün şehirlere kapı teslimi konusunda uzmanlaşmıştır. Yenilikçi öncü ve uluslararası ticari uygulamaları bilen sorumlu bir ortak olarak TURNAK, dünya piyasasında dünya kalitesinde hava, kara ve deniz nakliye hizmeti sunmak üzere eşsiz bir konumdadır.